Biżuteria z kamieni szlachetnych i ozdobnych

Kamienie naturalne od zarania dziejów budziły fascynację i szacunek. Nasi przodkowie podziwiali ich niezwykłe barwy i wysoką twardość. wierzyli w moc zaklętą w kryształach. Dziś, zmęczeni wszechobecnym plastikiem, znów zwracamy się ku Naturze i jej pięknym tworom. Nasza oferta skierowana jest do osób, którzy podobnie jak my cenią naturalne piękno skarbów Ziemi. Znajdą tu Państwo biżuterię z naturalnymi kamieniami, kolorowymi odmianami kwarcu (agat, kryształ górski, ametyst itd.), skaleni (amazonit, labradoryt), z lapisem lazuli, malachitem i wieloma innymi. Imitacje kamieni lub kamienie naturalne poprawiane są wyraźnie oznaczone.

Kamienie naturalne w ekskluzywnej oprawie srebrnej

W sklepie Tajemnice Klejnotów znajdą Państwo przeważnie biżuterię dla koneserów z kamieni naturalnych (ozdobnych i szlachetnych). Stawiamy na wysoką jakość materiału i wykonania. Nasza biżuteria jest wytwarzana ręcznie w naszej pracowni jubilerskiej. Zależy nam, by na pierwszym miejscu był kamień – dzieło natury, które dzięki pracy szlifierza staje się dziełem sztuki. Do tej biżuterii stosujemy tylko kamienie naturalne oraz polskie srebro próby 925 (stop nie zawiera niklu i chromu). Wyroby oprawiane w srebro powyżej 5 g oprócz próby i naszego imiennika zawierają także cechę probierczą. Do każdej biżuterii ze srebra wystawiamy certyfikat.

W naszej ofercie posiadamy także drobną biżuterię z kamieni bębnowanych z zawieszkami metalowymi oraz biżuterię dla dzieci.